CELKEM: 1561945

30. března začíná druhá etapa 8 rekonstrukce dálnice D11 v úseku Černý Most - Jirny

Typ: ostatní
Po zimní technologické přestávce firma Skanska zahájí druhou etapu plánované rekonstrukce osmikilometrového úseku dálnice D11. Stavební práce začnou v úseku 0,00 – 8,00 km levého jízdního pásu dálnice ve směru na Prahu a jejich součástí bude také oprava mimoúrovňové křižovatky Černý Most, čtyř mostů a odpočívky na třetím kilometru dálnice. Po celou dobu rekonstrukce zůstane dálnice D11 průjezdná ve 2 + 2 jízdních pruzích.

D11 - rekonstrukceRekonstrukce osmikilometrového úseku dálnice D11 zahrnuje, kromě samotné kompletní výměny konstrukčních a vozovkových vrstev komunikace, také napojení jednotlivých větví křižovatky Černý Most na pražský okruh, rekonstrukci čtyř mostních objektů, kanalizace, zabezpečovacích systémů a kabelového vedení. Zhotovitel zároveň v rámci modernizace opraví stávající odpočívadla na třetím kilometru dálnice.

Nájezdy v Jirnech směr Praha a Hradec Králové budou funkční, ale bez připojovacího pásu přes značku STOP.

Dokončení stavebních prací zhotovitel předpokládá v září 2019.

Prosíme, počítejte při plánování svých jízd s možnými komplikace na trase.

Vytvořeno: 25. 3. 2019
Poslední aktualizace: 25. 3. 2019 16:07