Meditační a oddychová zahrada při základní škole v Úvalech

Meditační a oddychová zahrada při základní škole v ÚvalechRealizace meditační (rekreační, oddychové) zahrady při Základní škole Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Realizace ozelenění IV.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulicích Borová, Jedlová, Modřínová a Smrková ve městě Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ ÚvalyStavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

17. 7. 2019 Zobrazit více

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v ÚvalechJedná se o revitalizaci parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech. Dojde k ošetření stávajících dřevin a k výsadbě stromů a keřů.

28. 5. 2019 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval III.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél zrekonstruovaných komunikací

8. 2. 2019 Zobrazit více

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvků

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvkůNachlingerův park je aktivně využíván místními obyvateli všech věkových kategorií. V současné době proběhla regenerace parku, zejména zeleně, byly vysázeny nové stromy a keře a provedena pěstební opatření dle projektu Ing. Lukáše Štefla. Záměrem v rámci regenerace parku je i umístění několika herních prvků pro děti od 3 do 14 let a cvičební prvky pro sportovní vyžití pro věkovou kategorii 15+.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova a rekonstrukce ulice Podhájí

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

31. 10. 2018 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval II.

Jedná se o ozelenění doprovodné zeleně podél zrekontruovaných komunikací

10. 10. 2018 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

Projektový záměr

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

Kdy a jak schválen orgány města (snesení)

Usnesení R-398/2017 ze dne 13.9.2017

Celkové výdaje na stavební práce:           47.500.359 Kč

Celkové výdaje města Úvaly:                    9.366.698 Kč

Z toho dotace od SFDI                              1.915.000 Kč

Celkové výdaje Krajské správy a údržby silnic Středočeského kraje:                                                         38.133.661 Kč

Zahájení fyzické realizace projektu: 07/2016

Dokončení fyzické realizace projektu: 08/2017

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Součástí těchto prací byla celková rekonstrukce komunikace, kde investorem byl Středočeský kraj a rekonstrukce chodníků, kde investorem bylo město Úvaly.

Rekonstrukce pozemní komunikace III/01214 se realizovala v úseku ohraničeném ulicí Podhájí a silnicí I/12. Rekonstrukce se zaměřila především na výměnu vozovkového souvrství a obrusných vrstev silnice III/01214, rekonstrukci dvou mostních objektů, rekonstrukci rámového propustku, dále na obnovu přilehlého uličního prostoru (nové a rekonstruované úseky chodníku, vjezdy a vstupy, parkovací zálivy – podélná a kolmá stání, autobusové zastávky, veřejné osvětlení a dešťové kanalizace). Snahou návrhu bylo rovněž zlepšení stávajícího řešení dopravy v klidu a obnova zeleně.

Stavba zkolaudována.

Foto 1, foto 2

23. 8. 2018 Zobrazit méně

Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“