Meditační a oddychová zahrada při základní škole v Úvalech

Meditační a oddychová zahrada při základní škole v ÚvalechRealizace meditační (rekreační, oddychové) zahrady při Základní škole Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Realizace ozelenění IV.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulicích Borová, Jedlová, Modřínová a Smrková ve městě Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ ÚvalyStavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

17. 7. 2019 Zobrazit více

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v ÚvalechJedná se o revitalizaci parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech. Dojde k ošetření stávajících dřevin a k výsadbě stromů a keřů.

28. 5. 2019 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval III.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél zrekonstruovaných komunikací

8. 2. 2019 Zobrazit více

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvků

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvkůNachlingerův park je aktivně využíván místními obyvateli všech věkových kategorií. V současné době proběhla regenerace parku, zejména zeleně, byly vysázeny nové stromy a keře a provedena pěstební opatření dle projektu Ing. Lukáše Štefla. Záměrem v rámci regenerace parku je i umístění několika herních prvků pro děti od 3 do 14 let a cvičební prvky pro sportovní vyžití pro věkovou kategorii 15+.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova a rekonstrukce ulice Podhájí

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Rekonstrukce ulice Podhájí

Usnesení rady města č. 56/2009 ze dne 23.2.2009

Usnesení rady města č. 260/2009 ze dne 19.11.2009

Usnesení rady města č. R-374/2017 ze dne 5.9.2017

Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Celkové náklady: 56.732.581,21 Kč včetně DPH

Z toho město má finanční podíl 38.342.600,8 Kč včetně DPH

Z toho Krajská správa a údržba silnic má finanční podíl 18.389.980,41 Kč včetně DPH

Termín realizace

10/2017 – 10/2018

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

Řešené území bylo vymezeno ulicí Husova v úseku od železničního přejezdu k náměstí Arnošta z Pardubic, dále prostorem náměstí, prostorem kolem provizorní školní jídelny, prostorem před kostelem, a ulicí Riegrova v úseku od náměstí po křížení s ulicí v Podhájí včetně rekonstrukce ulice Podhájí. Celkem se jedná o cca 14 400 m2 veřejných ploch. Územím prochází stávající sil. III/01214, vydlážděná žulovými kostkami. V přidruženém prostoru komunikace a v prostoru náměstí byly torza stávajících asfaltových chodníků nevyhovujících parametrů v dezolátním stavu, jejichž rekonstrukce byla předmětem tohoto projektu.

Akce ukončena

31. 10. 2018 Zobrazit méně

Realizace Ozelenění Úval II.

Jedná se o ozelenění doprovodné zeleně podél zrekontruovaných komunikací

10. 10. 2018 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

23. 8. 2018 Zobrazit více