Meditační a oddychová zahrada při základní škole v Úvalech

Meditační a oddychová zahrada při základní škole v ÚvalechRealizace meditační (rekreační, oddychové) zahrady při Základní škole Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Realizace ozelenění IV.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulicích Borová, Jedlová, Modřínová a Smrková ve městě Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ ÚvalyStavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

17. 7. 2019 Zobrazit více

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v ÚvalechJedná se o revitalizaci parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech. Dojde k ošetření stávajících dřevin a k výsadbě stromů a keřů.

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech

1) 20.2.2018, R-82/2018 rada města schválilapodání žádosti o dotaci k realizaci revitalizace parkové plochy v ulici Jiráskova na MŽP, Národní program Životní prostředí

2) srpen 2018 - obdržení rozhodnutí o poskytnutí finančních prostředků ze SFŽP

3) 4.9.2018, R-358/2018 rada města schválila vyhlášení výběrového řízení a z důvodů neuzavření smlouvy o dílo opakovaně 15.1.2019 R-7/2019

Předpoklad celkových financí je 188 250 Kč bez DPH. Dotace činí 149 998 Kč a vlastní prostředky města 38 252 Kč

Duben 2019

Odbor životního prostředí a územního rozvoje - Riegerova 897, Úvaly

Předmětem projektu je revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech. Dojde k ošetření stávajících dřevin a k výsadbě stromů a keřů. Na stávající vzrostlé stromy budou instalovány ptačí budky.

Předmětem je revitalizace  velmi cenné plochy zeleně uprostřed městské zástavby  nedaleko samotného centra města Úvaly. Parková plocha nese známky dlouhodobé absence odborné pěstební péče. Současný stav vegetačních prvků neumožňuje jeho plnohodnotné využití ani  dlouhodobě stabilní a udržitelné poskytování jednotlivých funkcí vázaných na  vlastní park.

Rozsah revitalizovaných zelených ploch je 1480m2, počet nově vysazených dřevin je 83ks. Počet ošetřených stromů je 8ks a 3ks ptačích budek

Realizací projektu dojde ke zvýšení funkční kvality a stability zeleně ve městě.

Květen 2019

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace

Průvodní zpráva

28. 5. 2019 Zobrazit méně

Realizace Ozelenění Úval III.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél zrekonstruovaných komunikací

8. 2. 2019 Zobrazit více

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvků

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvkůNachlingerův park je aktivně využíván místními obyvateli všech věkových kategorií. V současné době proběhla regenerace parku, zejména zeleně, byly vysázeny nové stromy a keře a provedena pěstební opatření dle projektu Ing. Lukáše Štefla. Záměrem v rámci regenerace parku je i umístění několika herních prvků pro děti od 3 do 14 let a cvičební prvky pro sportovní vyžití pro věkovou kategorii 15+.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova a rekonstrukce ulice Podhájí

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

31. 10. 2018 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval II.

Jedná se o ozelenění doprovodné zeleně podél zrekontruovaných komunikací

10. 10. 2018 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

23. 8. 2018 Zobrazit více