Meditační a oddychová zahrada při základní škole v Úvalech

Meditační a oddychová zahrada při základní škole v ÚvalechRealizace meditační (rekreační, oddychové) zahrady při Základní škole Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Realizace ozelenění IV.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulicích Borová, Jedlová, Modřínová a Smrková ve městě Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ ÚvalyStavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

„Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly“

Usnesení rady města č. 47/2018 ze dne 17.5.2018

Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Celkové náklady: 6.814.693 Kč včetně DPH

Z toho max. výše dotace je 6.282.020,04 Kč od Integrovaného regionálního operačního programu

Termín realizace

05/2019 – 06/2019

Projektový manažer města, odbor životního prostředí a územního rozvoje, odbor investic a dopravy

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

V rámci této akce byla zrekonstruována učebna fyziky a chemie v základní škole v Úvalech, včetně konektivity celé školy, učebních pomůcek a výukové a okrasné zeleně. Modernizace učebny fyziky a chemie v objektu základní školy v Úvalech zajistí podmínky pro kvalitní výuku vzdělávacích oblastí člověk a příroda a rozvoj přírodovědných kompetencí žáků ZŠ Úvaly. Pořízením nového potřebného vybavení a pořízením moderních výukových pomůcek zajistí materiálové vybavení potřebné pro moderní, interaktivní a zážitkovou výuku v daných předmětech. Realizací stavebních úprav je zajištěn bezbariérový přístup do objektu základní školy a do učebny fyziky a chemie, tím je umožněna sociální integrace na ZŠ Úvaly. Realizace výukové a okrasné zeleně v objektu ZŠ Úvaly zajistí pozitivní vztah žáků základní školy v Úvalech k přírodě a podpoří jejich pozitivní vliv na přírodu a zároveň pozvedne zeleň v areálu školy. Věříme, že tato realizace uvedeného projektu zajistí rovný přístup ke vzdělávání a k získávání klíčových schopností žáků základní školy v Úvalech.

Akce ukončena

foto 1

foto 2

foto 3

dotace

17. 7. 2019 Zobrazit méně

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v ÚvalechJedná se o revitalizaci parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech. Dojde k ošetření stávajících dřevin a k výsadbě stromů a keřů.

28. 5. 2019 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval III.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél zrekonstruovaných komunikací

8. 2. 2019 Zobrazit více

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvků

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvkůNachlingerův park je aktivně využíván místními obyvateli všech věkových kategorií. V současné době proběhla regenerace parku, zejména zeleně, byly vysázeny nové stromy a keře a provedena pěstební opatření dle projektu Ing. Lukáše Štefla. Záměrem v rámci regenerace parku je i umístění několika herních prvků pro děti od 3 do 14 let a cvičební prvky pro sportovní vyžití pro věkovou kategorii 15+.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova a rekonstrukce ulice Podhájí

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

31. 10. 2018 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval II.

Jedná se o ozelenění doprovodné zeleně podél zrekontruovaných komunikací

10. 10. 2018 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

23. 8. 2018 Zobrazit více