Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova - Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova  - ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova ve městě Úvaly

20. 2. 2018 Zobrazit více

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly.
Projekt řeší nedostatečnou kapacitu a nevyhovující stav koncové časti přivaděče na území města Úvaly, a nevyhovující stav stávajícího vodojemu Rohožník. Zároveň zahrnuje dobudování přivaděče do jihovýhodní části Úval a výstavbu nového vodojemu Úvaly-jih

26. 1. 2018 Zobrazit více

„Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“- realizace a zpracování PD

„Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“- realizace a zpracování PDJedná se o zpracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí ve stupni realizační dokumentace a zajištění inženýrské činnosti v lokalitě Úvaly Horoušánky – ulice Oty Pavla, E.E.Kische, Těsnohlídkova, Tigridova, Doktora Strusky - výstavba veřejného osvětlení

26. 1. 2018 Zobrazit více

"III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

"III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".Město Úvaly ve spolupráci s Krajskou správou a údržbou silnic Středočeského dokončilo stavební práce na akci "III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova uliceÚvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Projektový záměr

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Kdy a jak schválen orgány města (snesení)

Usnesení R-396/2015 ze dne 11. 8. 2015

2.978.007,87 Kč bez DPH (3.603.389,52 Kč včetně DPH)

Zahájení fyzické realizace projektu: 08/2017

Dokončení fyzické realizace projektu: 12/2017

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Projektová dokumentace řeší rekonstrukci ulice v Barákově ulici, včetně obnovy veřejného osvětlení a odvedení dešťových vod z nově vybudované komunikace.

Vlastní stavba se nachází v zastavěné západní části obce Úvaly v městské části „Úvalák“ v Barákově ulici a v přilehlých křižovatkách s ulicí Žižkovou a ulicí B. Němcové. Nová komunikace je navržena jako místní, obslužná, jednopruhová, obousměrná s výhybnami, včetně víceúčelových pásů. Chodníky jsou navrženy po obou stranách komunikace. Vybudováním nové komunikace se zlepší životní prostředí.

Stavba ukončena.

Fotodokumentace 1

8. 1. 2018 Zobrazit méně

Zateplení MŠ Kollárova

Zateplení MŠ KollárovaZateplení MŠ Kollárova

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - PurkyňovaChodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých plochVýstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětleníOprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení
Rozsah technického řešení vyplývá z nutných oprav vybraných stávajících místních komunikací a náhrady ostatních poničených ploch ve městě Úvaly vlivem nadměrné dopravy zajišťující odvoz výzisků ze sanačního vlaku RPN 2002 v rámci realizačních prací na stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“ ve městě Úvaly. Jedná se o rozsáhlé porušení stávajících ploch komunikací včetně plošných nebo lokálních poruch jízdních a krajních pásů. Dále se v těchto ulicích opraví chodníky a vjezdy k nemovitostem formou výměny jejich kompletní skladby, které byly poničeny staveništní dopravou při modernizaci vlakového nádraží. Oprava komunikací spočívá v odfrézování asfaltových vrstev v tloušťce 10 cm a položení nových asfaltových vrstev o stejné tloušťce. Uliční vpusti a další povrchové znaky (poklopy, šoupata) budou výškově rektifikovány.

Výměna stožárů veřejného osvětlení - 13 stožárů, včetně ochranné manžety, výložníků a svítidel Safír 1

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadlaOprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla
Stavba řeší opravu chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla - zhotovení obrubníků, odstranění starého chodníku a položení nové zámkové dlažby. Oprava bude prováděna v koordinaci s opravou povrchu komunikací.