Dostavba knihovny v rámci vzdělávacího centra pro děti, mládež a dospělé v Úvalech, nám. Arnošta z Pardubic čp.18

Petr Matura, 17. 4. 2019 Zobrazit více

Rozšíření ČOV - návrh studie

Rozšíření stávající čistírny odpadních vod z města Úvaly na kapacitu 9 900 EO.

Petr Matura, 27. 11. 2018 Zobrazit více

Vegetační úpravy areálu ZŠ Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh vegetačních úprav areálu základní školy v Úvalech na nám. Arnošta z Pardubic 8.

Daniela Jahnová, 8. 10. 2018 Zobrazit více

Revitalizace nábřeží Výmoly a zkapacitnění jejího toku v intravilánu Úval

Revitalizace nábřeží Výmoly a zkapacitnění jejího toku v intravilánu ÚvalJedná se o společný projekt Povodí Labe a města Úvaly. Jeho účelem je za především zvýšení ochrany pozemků a staveb v okolí potoka Výmola před povodněmi. Druhým cílem je pak zvýšení atraktivity potoka a jeho okolí coby odpočinkové a turistické lokality, včetně propojení doposud oddělených lokalit v Úvalech.

Borecký Petr, 18. 7. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Přeložky - přechod pro chodce, Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél na obou stranách přechodu

V současné době se jedná o zatravněné svahy s nekvalitním trávníkem, které jsou náročně pravidelně udržovány kosením

Daniela Jahnová, 21. 2. 2018 Zobrazit více

Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech

Vybudování parkovacích stání (podélná) v ulici Pražská II a úprava dopravního značení vyvolaná novými parkovacími stáními.

Petr Matura, 25. 1. 2018 Zobrazit více

Skatepark a workout

Skatepark a workoutSkatepark a workout

Točna autobusů

Točna autobusůTočna autobusů

Výstavba parkoviště osobních vozidel u železniční stanice ČD Úvaly

Výstavba parkoviště u nádraží. Úprava plochy pro parkování osobních vozidel u nádraží. Vzhledem k rozpracovanosti projektové dokumentace není možné určit složení podkladních vrstev parkoviště. Předpoklad cca 102 – 111 míst k parkování.

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v ÚvalechSmíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech

RM usnesením č. R-419/2015 dne 15.9.2015

Odbor investic a dopravy

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech

Předmětná stavba bude umístěna podél jihozápadní hrany areálu koupaliště. Součástí návrhu je vybudování veřejného osvětlení podél celé navrhované stezky. Navrhovaná stezka bude vytvářet chybějící propojení pro pěší a cyklistickou dopravu mezi částí Hodov a centrem města. Dnes je tato doprava uskutečňována podél silnice č. II/101. Toto stávající propojení je značně dlouhé a vzhledem k intenzitě dopravy a chybějícím chodníkům na silnici č. II/101 nebezpečné.

V začátku úpravy je stezka napojena na stávající asfaltovou komunikaci, která je příjezdem ke koupališti a je napojena na ulici Horova. Napojení je provedeno u hlavního vjezdu (brány) do areálu koupaliště. V konci úpravy je stezka napojena na stávající šotolinovou cestu, která pokračuje kolem ČOV až na stávající asfaltovou komunikaci ulice Čermákova (Hodov).

Projektová dokumentace k územnímu řízení

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit méně