Dostavba knihovny v rámci vzdělávacího centra pro děti, mládež a dospělé v Úvalech, nám. Arnošta z Pardubic čp.18

Petr Matura, 17. 4. 2019 Zobrazit více

Rozšíření ČOV - návrh studie

Rozšíření stávající čistírny odpadních vod z města Úvaly na kapacitu 9 900 EO.

Petr Matura, 27. 11. 2018 Zobrazit více

Vegetační úpravy areálu ZŠ Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh vegetačních úprav areálu základní školy v Úvalech na nám. Arnošta z Pardubic 8.

Daniela Jahnová, 8. 10. 2018 Zobrazit více

Revitalizace nábřeží Výmoly a zkapacitnění jejího toku v intravilánu Úval

Revitalizace nábřeží Výmoly a zkapacitnění jejího toku v intravilánu ÚvalJedná se o společný projekt Povodí Labe a města Úvaly. Jeho účelem je za především zvýšení ochrany pozemků a staveb v okolí potoka Výmola před povodněmi. Druhým cílem je pak zvýšení atraktivity potoka a jeho okolí coby odpočinkové a turistické lokality, včetně propojení doposud oddělených lokalit v Úvalech.

Borecký Petr, 18. 7. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Přeložky - přechod pro chodce, Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél na obou stranách přechodu

V současné době se jedná o zatravněné svahy s nekvalitním trávníkem, které jsou náročně pravidelně udržovány kosením

Daniela Jahnová, 21. 2. 2018 Zobrazit více

Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech

Vybudování parkovacích stání (podélná) v ulici Pražská II a úprava dopravního značení vyvolaná novými parkovacími stáními.

Petr Matura, 25. 1. 2018 Zobrazit více

Skatepark a workout

Skatepark a workoutSkatepark a workout

Točna autobusůTočna autobusů

Cenový odhad 25.000.000 Kč

Odbor investic a dopravy

Točna autobusů

Stávající podoba přestupního uzlu v Úvalech je z provozního hlediska nevyhovující – např. navzdory tomu, že se jedná o konečnou zastávku všech 5 autobusových linek, nedisponuje obratištěm, takže se zde autobusy nemohou otáčet. Chybí zde i mnohé další vybavení, které by v přednádražním prostoru měly být samozřejmostí. V rámci této úpravy jsou vytvořeny návrhy nové podoby autobusového stanoviště v místě u železniční stanice podle specifických požadavků. Prostor přednádraží ve městě Úvaly byl řešen ve 2 variantách. Obě varianty počítají s odkoupením pozemků městem Úvaly od ČD, a. s. a SŽDC. V obou případech bude potřeba zbořit budovy, které se na pozemcích nachází.

Předpoklad architektonická soutěž

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Varianta 1

Varianta 2

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit méně

Výstavba parkoviště osobních vozidel u železniční stanice ČD Úvaly

Výstavba parkoviště u nádraží. Úprava plochy pro parkování osobních vozidel u nádraží. Vzhledem k rozpracovanosti projektové dokumentace není možné určit složení podkladních vrstev parkoviště. Předpoklad cca 102 – 111 míst k parkování.

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v ÚvalechSmíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech