Zásady pro rekonstrukce ulic mimo pořadí

Zastupitelstvo města Úvaly na svém zasedání dne 29. 3. 2012 usnesením č. Z – 031/012 schválilo kompletní seznam ulic k rekonstrukci. Existuje ale možnost přispět na ekonsrikci povrchu a tím jí urychlit.

Seznam ulic k rekonstrukci: Erbenova, Alešova, Barákova, Vydrova, Šrámkova, J. Lady, Grégrova, G. Jarkovského, Hakenova, Janáčkova, K Hájovně, Lužická, Otokara Březiny, Palackého, V Podhájí, Purkyňova, Raisova, Rašínova, Ruská, Srbská, Kollárova, Slovinská, Sovova, Štefánikova, Švermova, Táboritská, Vítězslava Nováka, Denisova, V. Špály, Prokopa Velikého, Oty Pavla, U Horoušánek – až po prodloužení (ul. Diamantová), Tigridova, Jirenská, U Kaberny, U Výmoly, Lužická. Ze zde uvedených ulic byly v souladu s Usnesením Zastupitelstva města č. Z - 081/012  ze dne 21. 6. 2102 do I. etapy vybrány ulice Vydrova, Sovova, Denisova, Alešova, Grégrova, Guth-Jarkovského, Hakenova, Palackého, Raisova, Rašínova, Štefánikova, Švermova, Vítězslava Nováka, Podhájí a Táboritská na které zároveňbylo vyhlášeno výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace pro územní řízení, stavební povolení a výběr dodavatele.

Jelikož se ale ozývali zájemci z řad obyvatel, kterých se netýká I. etapa, o možnost přispět na rekonstrukci povrchu a tím  jí urychlit, byla na veřejném zasedání Zastupitelstva města dne 8. 11. 2012 usnesením č. Z – 0139/012 udělena pravidla za kterých je možno takto učinit.

Pravidla jsou k nahlednutí zde.

23. 9. 2013 Zobrazit méně