Oprava chodníku v ulici Wolkerova v Úvalech

Oprava chodníku v ulici Wolkerova v ÚvalechNa základě ukončení pokládky kabelů nn (akce ČEZ) a rekonstrukce veřejného osvětlení (investor město) v ulici Wolkerova dojde k pokládce nového povrchu chodníku. V rámci stavby budou vyměněny silniční obrubníky a položena zámková dlažba v úseku od ulice Pražská až po ulici náměstí Svobody.Zároveň byl opraven chodník v úseku Pražská po ul. Štefánikova.

4. 4. 2017 Zobrazit více

Řešení parkování v Husově ulici a na náměstí Arnošta z Pardubic a realizace jednosměrek v okolí úvalského nádraží

10. 2. 2017 Zobrazit více

Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech)

Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech. Předmětem stavby je stržení ornice, vyhrabání ornice, navezení živičného recyklátu jeho rozhrnutí a zhutnění.

10. 2. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Wolkerova, Alešova

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Wolkerova, AlešovaRekonstrukce stávající soustavy VO v ul. Wolkerova a Alešova
Objekt rekonstrukce VO řeší demontáž stávajícího a výstavbu nového veřejného osvětlení.

2. 2. 2017 Zobrazit více

Oprava ulic Klánovická, Havlíčkova, Škvorecká a Komenského

Oprava ulic Klánovická, Havlíčkova, Škvorecká, Dobročovická a Komenského

Oprava ulice Pražská II

Rekonstrukce ulic Denisova, Vydrova, Sovova

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Horova a Na Ztraceném korci

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Horova a Na Ztraceném korciPředmětem této stavby je demontáž stávajícího veřejného osvětlení včetně vrchního venkovního napájecího vedení, výstavba nového veřejného osvětlení včetně osazení nových stožárů a svítidel, položení napájecích kabelových tras nového veřejného osvětlení, napojení nového osvětlení na větve stávajícího veřejného osvětlení

19. 12. 2016 Zobrazit více

Oprava ulice Prokopa Velikého včetně silničních obrub

Oprava ulice Prokopa Velikého včetně silničních obrubOprava ulice Prokopa Velikého včetně silničních obrub
Oprava chodníku v ulici Prokopa Velikého včetně veřejného osvětlení a odvodnění

12. 10. 2016 Zobrazit více

Nová mateřská škola Cukrovar

Nová mateřská škola CukrovarNová mateřská škola pro potřeby Úval s kapacitou 50 dětí (s možností rozšíření na 100 dětí) s vlastní kuchyní

Projektový záměr

Nová MŠ Cukrovar

Z – 0157/2012 ze dne 13. 12. 2012

Celkové výdaje projektu:                                                       26.359.020,93 Kč

Dotace z ROP SC (85 % ze způsobilých výdajů):                19.030.165,22 Kč

Vlastní výdaje:                                                                         7.328.855,71 Kč

Zhotovitel: WALCO CZ spol. s r.o., IČ: 25640623, se sídlem Dobronická 1256, 148 00 Praha 4 - Kunratice

Zahájení fyzické realizace projektu:         08/2014

Ukončení fyzické realizace projektu:        05/ 2015

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Novostavba mateřské školy byla navržena na nezastavěnou parcelu č. 369/1 v Úvalech, k.ú. Úvaly u Prahy. Předmětem projektu byla novostavba mateřské školy. Výstavba zahrnovala vybudování oddělení kuchyně a dvou přilehlých oddělení školky, objekt má kapacitu 50 dětí.

Základním obsahem je rozšíření a zkvalitnění kapacit mateřských škol pro město Úvaly a další obce v okolí. Dalším prvkem projektu bylo vytvoření nových pracovních míst, zlepšení prostředí, vzhledu a vybavenosti města.

Vybudováním bezbariérového přístupu do budovy MŠ i možnost pohybu po celé budově pro děti a osoby se zdravotním omezením je dalším potenciálem, jak projekt přispívá k naplnění koncepčních cílů.

V rámci rozšíření kapacity je uvažováno výhledové přistavění dalších dvou oddělení školky, čímž se kapacita objektu může navýšit na celkem 100 dětí.

Stavba dokončena.

foto 1