Meditační a oddychová zahrada při základní škole v Úvalech

Meditační a oddychová zahrada při základní škole v ÚvalechRealizace meditační (rekreační, oddychové) zahrady při Základní škole Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Realizace ozelenění IV.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulicích Borová, Jedlová, Modřínová a Smrková ve městě Úvaly.

14. 10. 2019 Zobrazit více

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ ÚvalyStavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

17. 7. 2019 Zobrazit více

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech

Revitalizace parkové plochy na ulici Jiráskova v ÚvalechJedná se o revitalizaci parkové plochy na ulici Jiráskova v Úvalech. Dojde k ošetření stávajících dřevin a k výsadbě stromů a keřů.

28. 5. 2019 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval III.

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél zrekonstruovaných komunikací

projektu – investiční akce

Realizace Ozelenění Úval III.

- ulice Pražská, ulice Lužická, ulice Mánesova, ulice Dobročovická,

Bylo schváleno radou města usnesením č. R-255/2018 ze dne 12.6.2018

Cena realizace vegetačních úprav celkem (bez DPH):

532 399,14,- Kč

Předpokládaný termín realizace

prosinec 2018

Odbor životního prostředí, Renata Stojecová

Cílem návrhu je zvýšit reprezentativní působení celého prostoru formou adekvátní výsadby vhodných
typů vegetačních prvků („zeleně“).

Důraz je dále kladen na dlouhodobé snížení časových a finančních nároků pravidelné udržovací péče
(tzv. extenzifikace udržovací péče) = po ujmutí rostlin a provedení nezbytné dokončovací a rozvojové péče (po-výsadbová péče), budou navržené vegetační prvky vyžadovat minimální nároky na pravidelnou udržovací péči oproti jiným typům vegetačních prvků.

Vymezení řešeného území a rozsah typů výsadeb je specifikován ve výkrese 01 NAVRŽENÉ ŘEŠENÍ -
KOORDINAČNÍ SITUACE.

Navržené řešení pro danou lokalitu je v souladu se strategickými principy rozvoje městské zeleně města
Úvaly navržené v projektu ÚZEMNÍ STUDIE – GENEREL MĚSTSKÉ ZELENĚ MĚSTA ÚVALY (Štefl, Šteflová
2016) a věcně tak naplňuje systémový rozvoj kvality veřejných prostor a zeleně města Úvaly.

ukončeno prosinec 2018

Dokumentace ul. Lužická ke stažení zde, výkres ul. Lužická ke stažení zde , ul. Pražská ke stažení zde, výkres ul. Pražská zde ke stažení, ul. Mánesova zde ke stažení, výkres ul. Mánesova zde ke stažení, ulice Dobročovická ke stažení zde, výkres ul. Dobročovická zde ke stažení

8. 2. 2019 Zobrazit méně

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvků

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvkůNachlingerův park je aktivně využíván místními obyvateli všech věkových kategorií. V současné době proběhla regenerace parku, zejména zeleně, byly vysázeny nové stromy a keře a provedena pěstební opatření dle projektu Ing. Lukáše Štefla. Záměrem v rámci regenerace parku je i umístění několika herních prvků pro děti od 3 do 14 let a cvičební prvky pro sportovní vyžití pro věkovou kategorii 15+.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova a rekonstrukce ulice Podhájí

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

31. 10. 2018 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval II.

Jedná se o ozelenění doprovodné zeleně podél zrekontruovaných komunikací

10. 10. 2018 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

23. 8. 2018 Zobrazit více