Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova - Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova  - ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova ve městě Úvaly

20. 2. 2018 Zobrazit více

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly.
Projekt řeší nedostatečnou kapacitu a nevyhovující stav koncové časti přivaděče na území města Úvaly, a nevyhovující stav stávajícího vodojemu Rohožník. Zároveň zahrnuje dobudování přivaděče do jihovýhodní části Úval a výstavbu nového vodojemu Úvaly-jih

26. 1. 2018 Zobrazit více

„Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“- realizace a zpracování PD

„Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“- realizace a zpracování PDJedná se o zpracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí ve stupni realizační dokumentace a zajištění inženýrské činnosti v lokalitě Úvaly Horoušánky – ulice Oty Pavla, E.E.Kische, Těsnohlídkova, Tigridova, Doktora Strusky - výstavba veřejného osvětlení

26. 1. 2018 Zobrazit více

"III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

"III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".Město Úvaly ve spolupráci s Krajskou správou a údržbou silnic Středočeského dokončilo stavební práce na akci "III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova uliceÚvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Zateplení MŠ Kollárova

Zateplení MŠ KollárovaZateplení MŠ Kollárova

Projektový záměr

Zateplení MŠ Kollárova

Rada města dne 12.6.2017 usnesením č. R-265/2017

11.920.236,4 Kč bez DPH (14.423.486,05 Kč včetně DPH) za stavební práce

+ výdaje za provizorní mateřskou školu v ulici Šafaříkova 4.022.370,34 Kč

Zahájení fyzické realizace projektu:         07/2017

Ukončení fyzické realizace projektu:       12/ 2017

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Objekt Mateřské školy se nachází v Kollárově ulici ve městě Úvaly. Budova je dvoupodlažní, situována nad terénem. Půdorys budovy je tvaru čtyř obdélníků vzájemně propojených chodbami. Předmětem projektu bylo zateplení obvodového pláště mateřské školy a výměna starých dřevěných oken za nová plastová okna.

Stavba ukončena.

Fotodokumentace 1

Fotodokumentace 2

Fotodokumentace 3

8. 1. 2018 Zobrazit méně

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - PurkyňovaChodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých plochVýstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětleníOprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení
Rozsah technického řešení vyplývá z nutných oprav vybraných stávajících místních komunikací a náhrady ostatních poničených ploch ve městě Úvaly vlivem nadměrné dopravy zajišťující odvoz výzisků ze sanačního vlaku RPN 2002 v rámci realizačních prací na stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“ ve městě Úvaly. Jedná se o rozsáhlé porušení stávajících ploch komunikací včetně plošných nebo lokálních poruch jízdních a krajních pásů. Dále se v těchto ulicích opraví chodníky a vjezdy k nemovitostem formou výměny jejich kompletní skladby, které byly poničeny staveništní dopravou při modernizaci vlakového nádraží. Oprava komunikací spočívá v odfrézování asfaltových vrstev v tloušťce 10 cm a položení nových asfaltových vrstev o stejné tloušťce. Uliční vpusti a další povrchové znaky (poklopy, šoupata) budou výškově rektifikovány.

Výměna stožárů veřejného osvětlení - 13 stožárů, včetně ochranné manžety, výložníků a svítidel Safír 1

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadlaOprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla
Stavba řeší opravu chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla - zhotovení obrubníků, odstranění starého chodníku a položení nové zámkové dlažby. Oprava bude prováděna v koordinaci s opravou povrchu komunikací.