Pohádková cesta lesem za pořádkem

Pohádková cesta lesem za pořádkemPohádková cesta lesem za pořádkem - naučná stezska, umístění mobiliáře, herních a cvičebních prvků, k.ú. Úvaly u Prahy

14. 10. 2019 Zobrazit více

Sběrný dvůr Úvaly

Sběrný dvůr ÚvalySběrný dvůr Úvaly

„Sběrný dvůr Úvaly“

Dne 5.4.2018 usnesením č. Z-41/2018 zastupitelstvo města schválilo přijetí dotace

Dne 14.8.2018 usnesením č. R-354/2018 rada města schválila dodavatelé vybavení sběrného dvora a zhotovitele pro výstavbu sběrného dvora

Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Celkové náklady akce: 13.232.089 Kč

Výše dotace: 11.709.896 Kč (akce dotována Operačním programem životního prostředí, registrační číslo akce CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003198)

Podíl města: 1.522.194 Kč

Termín realizace

05/2019 – 04/2020

Projektový manažer města, odbor životního prostředí a územního rozvoje, odbor investic a dopravy

Předmětem stavby sběrného dvora v Úvalech je vytvoření nového kapacitního sběrného místa pro separaci a svoz všech druhů odpadů na území Středočeského kraje s objemovým předpokladem 643 tun za rok

Projekt řeší novostavbu sběrného dvora, umístěného na pozemku p.č. 3957/32, k.ú. Úvaly u Prahy.

Sběrný dvůr je složen z těchto nadzemních objektů:

SO.01 - zastřešení kontejnerů - jedná se o jednoduchou stavbu, určenou k umístění kontejnerů v poloze, umožňující co nejefektivnější nakládku materiálu z přístupové komunikace, a zároveň snadnou manipulaci z prostoru centrální zpevněné plochy. Jedná se o otevřený sklad s plnými bočními stěnami a pultovou střechou.,

SO.02 – sklad - jedná se o uzavřenou stavbu pro uskladnění nebezpečných odpadů a garážování manipulátoru a štěpkovače.,

SO.03 – buňka - bude sloužit jako provozní objekt správce areálu.

Sběrný dvůr bude vybaven štěpkovačem, lisem a velkoobjemovými kontejnery.

Štepkovač, lis a velkoobjemové kontejnery dodány.

V současné době probíhají stavební práce na výstavbu sběrného dvora.

situace širších vztahů

koordinační situace

technická zpráva

dotace

28. 8. 2019 Zobrazit méně

III/10165 Úvaly, průtah (ulice 5. května)

III/10165 Úvaly, průtah (ulice 5. května)Jedná se o celkovou rekonstrukci části silnice III. třídy č. 10165 v průtahu městem Úvaly.

19. 3. 2019 Zobrazit více

Projektová dokumentace k rekonstrukci Horního Úvalského rybníka a rybníka Lhoták

Zhotovení jednostupňové projektové dokumentace DSJ ve stupni DSP (dokumentace pros stavební povolení) a DPS (dokumentace k provedení stavby).

8. 2. 2019 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Čelakovského, Foersterova, Bezručova Úvaly - zpracování projektové dokumentace

Předmětem stavby je uložení kabelů veřejného osvětlení do země a instalace nových stožárů a svítidel.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Veřejné osvětlení v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská - zpracování projektové dokumentace

Doplnění veřejného osvětlení v určitých úsecích v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Park Úvaly - Vinice

Park Úvaly - ViniceKoncepčně je cílem projektu vytvoření parkové úpravy pozemku v Úvalech – Na vinici, s rozhodujícím podílem nové parkové výsady a rekreační zeleně s vybavením o prvky volnočasových aktivit. Park logicky navazuje na plánovaný rozvoj obce se zaměřením na posílení ekologické funkce celé lokality na Vinici a na již realizované akce (např.: Alej Úvalských dětí).

30. 7. 2018 Zobrazit více

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

20. 2. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

20. 2. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita VýpustekRekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více