Velká cena města Úval - Seriál tří závodů pro zdraví - 2013 , 7. ročník

31.08.2013 - 10:00
31.08.2013 - 14:00

Rádi bychom vás tímto pozvali na cyklistický závod na horských kolech "Velká cena města Úval", který se uskuteční poslední prázdninovou sobotu 31. srpna v Úvalech. Jedná se již o 7. ročník veřejně populárního závodu konaný pod záštitou starosty MUDr. Jana Šťastného, který nabízí zábavu na celý den pro celou rodinu.Vedle hlavního závodu pro dospělé bude probíhat také mini závod pro malé a nejmenší závodníky, kteří třeba ještě ani netuší, že závodníky vlastně chtějí být. Děti do 6ti let navíc startují zcela zdarma.

Na co se v Úvalech můžeš těšit? Rozhodně na vyzývavou terénní trasu pro horská kola, na které si bude každý moci otestovat své cyklistické umění a výdrž, na exhibici dirt jump (skoky na kolech), bohatou tombolu a setkání se spoustou známých.  Během celé akce samozřejmě nebude chybět bohatý doprovodný program pro dospělé, dospívající i děti a lahodné občerstvení. K tomu očekávejte masáže, úschovna, mytí kol apod. (vše v ceně startovného). Po závodě na všechny čeká příjemná kulturní lahůdka na závěr v podobě koncertu 3 rockových kapel zdarma! Více info na http://www.triprozdravi.cz/ Rozhodně se vyplatí přihlásit se včas a on-line, protože tak je startovné nejlevnější (50Kč děti, 250Kč dospělí).

Doufáme, že si užíváte léta plnými doušky a těšíme se na viděnou v sobotu 31.srpna v Úvalech!

více informací zde