Poskytnuté informace dle zákona č. 106/1999 Sb. v roce 2013

1. Poskytnutí informace ohledně komunikace, která v katastru leží na pozemcích parc.č. 2627/7 a parc. č. 3310/3- druh komunikace.
Poskytnuté informace:žádost, odpověď
2. Poskytnutí informace: žádost o poskytnutí smlouvy, která vede kolem Výmoly.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
3. Poskytnutí informace: žádost o zaslání přehledu investičních plánů města pro rok 2013.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
4.Poskytnutí informace: kopie smlouvy mezi s JUDr. Hochmanem a městem Úvaly.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
5. Poskytnutí informace:poskytnutí kopií veškeré zadávací dokumentace k veřejné zakázce,,Výměna části stávajícího vodovodního potrubí - Fibichova ulice.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
6.Poskytnutí informace: žádost o poskytnutí informace o pozemní komunikaci - upřesnění
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
7.Poskytnutí informace: přístup k informacím ve věci rekonstrukce Prokopa Velikého a Vrchlického.
poskytnuté informace: žádost, odpověď
8. Poskytnutí informace: žádost o poskytnutí informace o pozemní komunikacei - upřesnění
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
9. Poskytnutí informace: název a identifikační číslo subjektum který zajišťuje pro obec služby v oblasti nakládání s odpady a péče o komunikaci a veřejnou zeleň.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
10. Poskytnutí informace: kopie rozhodnutí zastupitelstva ke schválení směnné smlouvy uzavřen dne 1.7.1999, kopie dokumentu dokládající zveřejnění záměru směnit pozemek č. 299/2 za pozemky č. 307/4 a 307/5, usnesení č. Z - 056/05 a Z - 19/07 ke kupní smlouvě uzavřené dne 22.3.2007, kopii dokumentu dokládající zveřejnění záměru prodat pozemky č. 299/6 a 307/9 dle § 39 zákona č. 128/2000 Sb..
Poskytnuté informace: žádost, odpověď, příloha č. 1, příloha č.2
11. Poskytnutí informace: problematika týkající se vybudování splaškové kananalizace v loklaitě Na Ztraceném korci

Poskytnuté informace: žádost, odpověď
12. Poskytnutí informace: informace, zda jsou ve městě vyčleněné nástěnky nebo jiné podobné plochy pro vylepení volebních plakátů
Poskytnuté inforamce: žádost, odpověď
13. Poskytnutí informace: poskytnutí informace týkající se rodinného domu v Šestajovicích.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
14. Poskytnutí informace: sdělení aktuálně platného stavu kolaudace, resp. povolení k trvalému užívání stavby RD v Nových Jirnech, U lesa č.p. 87 na parcele č. 1395 a souvisejících parcelách č. 1394/2, 1396/1, 1396/2.
Poskytnuté informace: žádost, odpověď
15. Poskytnutí informace: sdělení informace oprávněnosti stavby (staveb) stavebníka Ing. Petra Vítka, Sibřina a Bc. Michaely Vítkové, Sibřina.